سفارش تبلیغ
صبا
 
 تعداد کل بازدید : 54394

  بازدید امروز : 3

  بازدید دیروز : 6

کشف نقطه تکامل - ری کی

[ خانه | ایمیل |شناسنامه | مدیریت ]

 

 

لینک دوستان

لوگوی دوستان

 

نکته مهم

با عرض خیر مقدم خدمت شما دوستان عزیز. تمام تمرینات صرفاً جهت آشنایی شما میباشد و هر تمرین اثرات خاص خودش را بر بدن دارد که باعث  بیداری های خاصی در شما می شود  لذا میبایست حتماً با مشورت استاد خودتان انجام گیرد. با تشکر

 

پیوندهای روزانه

تعلیمات دون خوان اثر کارلوس کاستاندا [206]
حقیقتی دیگر اثر کارلوس کاستاندا [101]
دومین حلقه قدرت اثر کارلوس کاستاندا [85]
هدیه عقاب اثر کارلوس کاستاندا [81]
آتش درون اثر کارلوس کاستاندا [77]
هنر رویابینی اثر کارلوس کاستاندا [123]
قدرت سکوت اثر کارلوس کاستاندا [120]
افسانه های قدرت اثر کارلوس کاستاندا [75]
زیرنویس فیلم پیشگویی آسمانی [161]
چهار میثاق [601]
کتاب حرکات جادویی کارلوس کاستاندا به حجم 24.5mb [1457]
کلیپ یوگای سلام بر خورشید برای مو بایل حجم 822 kb [443]
طریقت تولتکها (کاستاندا) [518]
بادهای مخالف (کاستاندا و موکتاناندا) [493]
کتاب تائو ت چینگ اثر لائو تزه 83 صفحه به حجم 247mb [675]
[آرشیو(24)]

 

لینک به لوگوی من

کشف نقطه تکامل - ری کی

 

حضور و غیاب

یــــاهـو

 

آوای آشنا

 

بایگانی

آشنایی با انرژی و انرژی درمانی
پاییز 1384

 

جستجوی سریع

 :جستجو

با سرعتی بی‏نظیر و باورنکردنی
متن یادداشت‏ها و پیام‏ها را بکاوید!

 

اشتراک

 

 

آن که آرزو را دراز کرد ، کردار را نابساز کرد . [نهج البلاغه]

کشف نقطه تکامل

نویسنده:anahata::: پنج شنبه 84/7/21::: ساعت 5:7 صبح

شاکتی (انرژی بیکران و اتمی کندالینی) موقعی که یکباره بیدار می شود نمی تواند فوراً بلند شود. او بیدار می شود، دوباره می خوابد. این حالت به دفعات تکرار می شود. شاکتی بیدار میشود اما مانند بیدار شدن یک کودک از خواب. شما در باره بچه های خود تجربه کرده اید، آنها راازخواب بیدار می کنید اما آنها دوباره می خوابند، بازهم از خواب بیدارشان میکنید باز می خوابند و ... وسرانجام از جای خود بلند می شوند. رفتار کندالینی به هنگام بیداری به همین طریق است.بعضی مواقع تا چاکرایسوادهیستانا یا مانی پورا صعود میکند و دو مرتبه برای خوابیدن به چاکرای مولادا هارا بر میگردد واین عمل تکرار می شود تا شاکتی از چاکرای مانی پورا عبورکند، پس از آن دیگر به عقب برنمیگردد. اگر مانعی در سوشومنا نادی (لوله انرژی اصلی وبزرگتر از بقیه نادی ها در ستون فقرات) و یا یکی از چاکراها وجود داشته باشد، رکود اتفاق می افتد و کندالینی برای چند سال یا حتی برای همیشه در چاکرا باقی می ماند. (پس ابتدا آماده بودن چاکراها قبل از بیداری کندالینی بسیار لازم و واجب است).

بعضی مواقع که کندالینی در حال عبور، در یک چاکرا محصور میشود، نمایش بعضی پرتو جویان، با شرکت نیرویقدرتمند روحی و چاکراشروع می گردد. بعد از این اتفاق ممکن است که کنترل بر نفس عملی نباشد و نتوانید این حقیقت را که در راه هستید درک کنید. نایل شدن به سادا هیس وسوسه قدرت را به نمایش می گذارد. شخص ممکن است با خود فکر کند که نیرو را برای اصلاح بشریت به کار گیرد اما او با این کار تنها نفس خود را تغذیه می کند وخویشتن را در پرده ضخیم حجاب مایا (جهل) و نادانی محبوس می کند و از پیشرفت و جلو رفتن خود جلوگیری میکند.

کسی که ساد هی (قدرت پدید آمده از بیداری چاکرا و کندالینی) را آشکار میکند (پْز مید هد) کامل بودن را به خود قبولانده است . او بیداری چاکرا یی را قبول کرده که با تمام سادهی ارتباط دارد هر چند ساد هی معمولا زمانی که کندالینی سریع از میان چاکرا ها عبور می کند، آشکار نمی شود. اگر هم چنین اتفاق بیفتد زمان آن طولانی نخواهد بود. ممکن است برای چند روز توانائی خواندن افکار دیگران به دست آید، اما زمان آن کوتاه خواهد بود. ممکن است قدرت شفا بخشیدن پیدا شود اما این هم گذرا خوا هد بود. نیروهای روحی به هنگام مسدود بودن راه صعود کندالینی در چاکرا ، بازدارنده  یا غیر مفید هستند.

نادیده نگیریم که بعضی از چاکرا های بالا ممکن است آمادگی برایبیداری داشته باشند و ما به آن آگاهی نداشته باشیم. اشخاص در سطوح مختلف بیداری چاکرا ها هستند وشاید لازم نباشد که بیداری کندالینی از چاکرای مولادا هارا انجام گیرد. ما بر حسب توصیف و شرحها یی که داده شده می گوئیم که کندالینی در مولادا هارا است. اما از قسمتی ازمسئولیت پیشرفت ممکن است با سادانای (استعدادهای چاکرائی) پدر و مادر اتفاق افتاده باشد و شما با وجود کندالینی در مانی پورا تولد یافته باشید، در این صورت صعود باید از مانی پورا رخ دهد. در این حالت به همان نسبت که نمی توانید زندگی قبلی را به خا طر آورید همزمان حالت و موقعیت کندالینی را در خود فراموش کرده اید. به همین علت تعلیم ریکی و گرو (استاد راهنما) از مولادا هارا آغاز می گردد اما شاید کندالینی در آناهاتا باشد. با این وصف من میگویم که آن در مولادا هاراست و تمرین از اینجا باید شروع گردد اما تجربه ای ندارید. به سواد هیستانا میروید، تجربه ای ندارید و ... به آنا هاتا میروید وناگهان تجربه ای را شروع میکنید.

بنابراین قبل از تمرینات معمولی کندالینی، باید برای پیداکردن نقطه صعود کوشش کنید. بهترین روش تمرین، تمرکز روزانه روی چاکراها است. یکی از روشها که فعلاً من پیشنهاد می کنم این است که ابتدا به مدت پانزده روز پانزده تا سی دقیقه روی چاکرای مولادا هارا تمرکز کنید و این تمرین را به همین نحو به ترتیب با چاکرا های دیگر ادامه دهید تا به سا هاسرارا برسید . ممکن است شما نقطه صعود را پیدا کنید.

بعضی ها تمرکز روی چاکرای آنا هاتا را ساده تر یافته اند و تمایل دارند که این مرکز برای تمرکزشان باشد و بعضی آجنا چاکرا را ترجیح می دهند. بعضی هم ساده تر یافته که روی چاکرای مولادا هارا تمرکز کنند و به ترتیب و منظم پیش بروند.

در کل یک نقطه برای شروع وجود دارد. حتی اگر چاکرای بالاتری مانند آنا هاتا از خواب بیدار شده باشد باز هم شما باید برای بیداری چاکرای پائین تر کوشش کنید. فرضیه بیداری کندالینی و صعود آن در تمام چاکراها ، بیداری چاکرا ها است که به ذهن و مغز ارتباط یافته اند. بنابراین برای بیداری قسمت ساکن مغز (((امروزه از نظر علمی و پزشکی ، تقریباً تمامی دانشمندان اتفاق نظر دارند که یک انسان نابغه تنها  از تمامی یک دهم مغز خود استفاده میکند ونُه دهم از مغز ساکن و غیر فعال میباشد ودر اینجا میگویم که باید به این نتیجه برسید که بنزین این موتور فوق العاده ولی خاموش ، انرژی کندالینی میباشد در مقدار مرموز یک دهم دقت کنید و رابطه آن را با زکات پیدا کنید حتماً شک نکنید که رابطه مستقیم دارند))) ضرورت دارد که تمام چاکرا ها ببدار و فعال شوند.لیست کل یادداشت های این وبلاگ

کارلوس کاستاندا
پاسخ آقای ویلیام لی رند به بیانیه اسقف در موردریکی
گردش انرژی
سالروز در گذشت دکتر اسوئی
انرژی درمانی برای کسانی که ریکی کار نمی کنند.
تائوی سلامتی
سیستم انرژی پرانیکی وبدنهای لطیف (هاله تابان)
مقدمه ای برای پرانا
کیفیت تظاهرات عالی
بیدار کردن چاکراها
کشف نقطه تکامل
تکامل خود به خود
تکامل از طریق چاکرا ها
مبحث شناخت علائم رمزی چاکراها
درک چاکراها
[همه عناوین(23)][عناوین آرشیوشده]


[ خانه | ایمیل |شناسنامه | مدیریت ]

©template designed by: www.persianblog.com